דיל הדילים מסבירים איך לגהץ חולצות ומכנסיים בצורה נכונה

בין אם אתם מתלבשים לראיון עבודה, אירוע מיוחד או אפילו ליום יום, חשוב שתדעו איך לגהץ נכון את החולצות והמכנסיים שלכם, שכן מדובר על מיומנות חיונית.
במאמר זה, נלווה אתכם בתהליך שלב אחר שלב וכך הבגדים שלכם יהיו ללא קמטים ואתם תראו במיטבכם.

בחירת המגהץ המתאים

לפני שתתחילו לגהץ, חשוב שיהיה לכם את המגהץ המתאים. השקיעו במגהץ עומד איכותי, שיש לו הגדרות חום מתכווננות. בדים שונים דורשים טמפרטורות שונות, אז וודאו שבמגהץ שלכם יש את הגמישות לכוון את הטמפרטורה. עבור רוב החולצות והמכנסיים, הגדרת חום בינוני צריכה להספיק. עם זאת, עיינו תמיד בתווית המוצמדת לבגד ובדקו האם יש הוראות גיהוץ ספציפיות.

הכנת משטח הגיהוץ

לקבלת תוצאות גיהוץ אופטימליות, השתמשו בקרש גיהוץ יציב המכוסה במשטח גיהוץ או כיסוי נקי וחלק. הימנעו משימוש במשטחים בעלי מרקם או כאלה שיש להם חספוס וזאת מכיוון שהם יכולים להעביר דוגמאות לא רצויות לבגדים שלך ולהפוך את הגיהוץ למאתגר יותר.

התחילו עם בגדים נקיים

חשוב לעבוד עם בגדים נקיים. כבסו את החולצות והמכנסיים לפי הוראות הטיפול שלהם לפני הגיהוץ. גיהוץ בגדים מלוכלכים עלול לגרום לכתמים ולהוביל לריח לא נעים וכמו כן לפגוע במראה הכללי של הבגדים שלכם.

מיינו בגדים לפי סוג הבד שלהם

קבצו יחד בגדים שיש להם סוג בד זהה וזאת על מנת שתוכלו למנוע נזק אפשרי משימוש בטמפרטורה שגויה. הפרידו בדים עדינים מבדים עבים יותר וגהצו קודם בגדים בצבע בהיר יותר ולאחר מכן בגדים בצבע כהה יותר וכל זאת על מנת למנוע העברת צבע.

איך מגהצים חולצות?

צווארון: התחילו עם הצווארון. פתחו את הכפתור העליון וישרו את הצווארון. גהצו תחילה את החלק הפנימי ואז הפכו החולצה וגהצו את החלק החיצוני של הצווארון.

כתפיים: הניחו צד אחד של החולצה על קרש הגיהוץ, ישרו אותו וגהצו. לאחר מכן, עשו זאת גם על הצד השני.

שרוולים: גהצו כל שרוול בנפרד. התחילו מתפר הכתף ועברו למטה אל השרוול. שימו לב לא ליצור קמטים חדשים בזמן הגיהוץ.

מלפנים ומאחור: גהצו תחילה את החלק האחורי של החולצה ולאחר מכן המשיכו לחלק הקדמי.

איך מגהצים מכנסיים?

רצועת מותן: התחילו עם רצועת המותן. הניחו את חגורת המותן על קרש הגיהוץ וגהצו אותה.

כיסים: החליקו את המגהץ על הכיסים.

רגליים: מגהצים כל רגל בנפרד. הניחו רגל אחת על קרש הגיהוץ וגהצו אותה מהתפר העליון אל התפר התחתון. חזרו גם על הרגל השנייה. לאחר מכן, הפכו את המכנס וחזרו על הפעולה.

קמטים: אם למכנסיים שלכם יש קמטים, לחצו עליהם בזהירות על ידי קיפול המכנסיים אנכית לאורך הקפל המרכזי וגהצו לאורך הקפל.

תלייה ואחסון

לאחר שסיימתם לגהץ, תלו מיד את החולצות והמכנסיים על קולבים מתאימים. כך תוכלו לשמור על  צורתם ולמנוע היווצרות של קמטים חדשים. תלו אותם עם קליפסים או על ידי קפלו אותם על מוט המתלה.

סיכום

נמליץ לכם ליישם את כל מה שהוזכר לעיל. אתם כבר תראו בעצמכם שברגע שתיישמו אותם, הבגדים שלכם לא יהיו חלקים וללא שום קמטים. שיהיה בהצלחה!

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ריחות ובשמים

פוסט זה בבלוג חוקר את העולם המרתק של הריחות והבשמים, מתעמק בהיסטוריה שלהם, השפעתם על הרגשות שלנו ותפקידם בחברה שלנו. הוא גם מספק תובנות לגבי

מהו ניתוח מחיצה באף

ניתוח מחיצה, הידוע גם בשם מחיצה, הוא הליך כירורגי המבוצע לתיקון מחיצה סטיה. דיון מעמיק זה בניתוח מחיצה יכסה גורמים כמו ההליך, הסיבות לביצוע הניתוח,

ביטוח בבית משותף

זה רק טבעי שדירה שרכשתם במיטב כספכם, תהיה עבורכם הרבה יותר מחלל מגורים. דירה היא נכס, והבסיס ליציבות הכלכלית. אולם בחיים, ישנם דברים שאינם תלויים