איך תדעו לבחור את המראה הטובה ביותר מבין מגוון מראות ?

החפץ המסתורי ביותר בדירה, שאת סודותיו אף מדען עדיין לא הצליח לחשוף, הוא המראה. אבל מה גורם לנו לתלות בביתנו מראות? 

כמובן, שמדובר בפריטים פונקציונאליים מבחינת פרקטיות, שימושיות ואסתטיקה דקורטיבית. אין צורך במאמרים כדי לרכוש מראה בחנות. אבל בחירת מראה טובה והתקנתה בהצלחה היא משימה לא פשוטה. 

במאמר זה אנו נבחן את הדרכים בעזרתם תדעו איך לתחזק את המראה זמן רב יותר, איך לתלות מראה על הקיר בצורה נכונה, כמו גם איפה ואיזו מראה לבחור.

כיצד לבדוק את איכות המראה?

החדשות הטובות: למראות אין פגמים נסתרים – הכל גלוי לעין. 

מספיק להחזיר בזהירות כל מראה בידיים ולבדוק אותה ביסודיות:

  • בשולי המראה: החיתוך צריך להיות אחיד וחלק. אתם יכולים בקלות להיפצע מקצוות חדים.

  • עובי המראה: אם אתם מזהים כי המראה עבה יותר או צרה יותר במקומות שונים, אל תקנו אותה. אתם לא צריכים "חדר של מראות מעוותות".

  • אנחנו מסתכלים על המראה מכל הצדדים: לא צריכים להיות שבבים או בועות אוויר קפואות בזכוכית. הפגמים כוללים גם כתמים לבנים ומקומות עם החזר נמוך יותר.

  • כאשר אתם מסתכלים במראה, ההשתקפות שלכם לא אמורה להיות מטושטשת. 

איפה ולמה לתלות מראה בבית?

היכולות העיקריות של מראות הן היכולת להרחיב חזותית את קנה המידה של החדר, להגדיל את כמות אור היום בו ואף ליצור אשליה של שפע, גם אם למעשה יש לכם רק שני אגרטלים ומסגרת תמונה אחת. לפיכך, אם אתם בוחרים מראה עבור מסדרון צר וחשוך, המראה הנכונה יכולה לשפר את המצב הזה ולעזור לכם עם עיצוב הפנים. 

עצות כאלה מצביעות על כך שלפני בחירת מראה למסדרון ותשלום כסף עבור המוצר, החליטו על המטרה והמיקום העתידי שלה. אם גודל החדר צנוע מאוד, השתמשו בטכניקה הפשוטה ביותר – שלבו בו מראה כדי ליצור אשליה של חלל גדול יותר. תוכלו להציב מראה מעל קונסולות הנמצאות בדרך כלל במסדרון, בכניסה לבית, וכך תמיד לוודא איך אתם נראים לפני היציאה שלכם. 

שימו לב לתפקיד של מראה בעיצוב הפנים, בחדרים רבים היא נחוצה יותר לקישוט מאשר לשימוש יומיומי. זה חל על הסלון או חדר השינה. 

לפני בחירת מראה לחדר השינה, בחנו את פנים החדר ואם העיצוב שלו לא קלאסי, אתם בהחלט יכולים לקנות דגם של צורה מעניינת ובמסגרת מקורית. בחדרי שינה רבים ניתן לראות מראות קטנות עם מסגרות בצורת שמש.

וודאו שהמראה לא משקפת פינות חשוכות, פגמים בחיפויי קירות ודברים קטנים אחרים שעדיף להסתיר. עבור חדר קטן עם חלונות, אתם צריכים לתלות מראה כך שמקורות אור ישתקפו בה. כמו כן, פסיכולוגים לא ממליצים לתלות מראה בחדר השינה ממול למיטה.

מראות לאמבטיה – נושא נפרד

המטרות העיקריות של מראה בחדר האמבטיה הן העמידות שלה ועמידות ללחות. לכן, תחילה כדאי לשים לב לא לעיצוב הפריט, אלא לחומרים מהם הוא עשוי. בתנאים של לחות גבוהה ושינויים פתאומיים בטמפרטורה, מסגרת המראה צריכה להיות עשויה מפלדה או פלסטיק עמיד מאוד. 

בקטלוג של חברת מג'יק מומנטס ניתן למצוא מראות מיוחדות לאמבטיה עם הגנה נגד אדים, כמו גם, מגוון גדול של סוגים נוספים של מראות לשימוש ועיצוב שאר החדרים בבית.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

יועץ שיווק טיפים לניהול לקוחות

מאמר זה מספק תובנות על עולם הייעוץ השיווקי, תוך התמקדות ספציפית בניהול לקוחות. מטרתו היא לספק טיפים מעשיים כדי לשפר את קשרי הלקוחות, להגביר את